Durata de livrare: 2 zile lucratoare
Camera IP Wireless HOMEGUARD HGWBC358, SFHD 1296p, IR, Night Vision, alb
Calitate Super HD
Bucurati-va de videoclipuri de 3MP incredibil de detaliate.
100% fara fir
Conecteaza Wi-Fi, fara cabluri sau batai de cap.
Reincarcare cu usurinta
Reincarcarea este rapida si usoara folosind cablul USB.
Vedere nocturna color
Vedeti ce se intampla chiar si in intuneric.
Audio bidirectional
Vedeti, auziti si vorbiti clar cu vizitatorii dvs.
Sirena 90 db
Sirena reglabila pentru a tine la distanta intrusul.
Rezistent la intemperii IP66
Proiectat pentru a rezista la vant, ploaie sau zapada.
Functioneaza cu panoul solar Homeguard pentru incarcarea bateriei.
Aplicatie compatibila: Homeguardsmart
| Tip camera | Exterior |
|---|---|
| Tip senzor | CMOS |
| Dimensiune senzor | 1/2.8" |
| Cadre pe secunda (fps) | 15 |
| Rezolutie senzor (MP) | 3 |
| Rezolutie video | 2304x1296 p |
| Zoom digital | 4x |
| Microfon inclus | Da |
| Compresie video | H.265 |
| Distanta iluminare IR (m) | 15 |
| Tip led | IR |
| Clasa de protectie | IP65 |
| Conexiune retea | Wireless |
|---|---|
| Interfata | micro SD |
| Standarde wireless | IEEE 802.11ac |
| Alimentare | DC 5V, Acumulator |
|---|---|
| SO compatibile | Android, iOS |
| Memorie | MicroSD pana la 128GB |
| Continut pachet | Camera, Adaptor curent, Cablu incarcare USB, Suport montare, Ghid pornire rapida, Abtibild atentionare |
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 120 x 101 x 158 |
| Greutate (g) | 600 |
Specificatii Detaliate:
Specificatii
Camera
Tip camera
Exterior
Tip senzor
CMOS
Dimensiune senzor
1/2.8"
Cadre pe secunda (fps)
15
Rezolutie senzor (MP)
3
Rezolutie video
2304x1296 p
Zoom digital
4x
Microfon inclus
Da
Compresie video
H.265
Distanta iluminare IR (m)
15
Tip led
IR
Clasa de protectie
IP65
Retea
Conexiune retea
Wireless
Interfata
micro SD
Standarde wireless
IEEE 802.11ac
Informatii suplimentare
Alimentare
DC 5V, Acumulator
SO compatibile
Android, iOS
Memorie
MicroSD pana la 128GB
Continut pachet
Camera, Adaptor curent, Cablu incarcare USB, Suport montare, Ghid pornire rapida, Abtibild atentionare
Altele
Culoare
Alb
Dimensiuni (L x A x I cm)
120 x 101 x 158
Greutate (g)
600